• Aralık

    15

    2016
  • 1521
  • 0
Avrasya Matbaa Şişli Mecidiyeköy’de yeni yerinde

Avrasya Matbaa Şişli Mecidiyeköy’de yeni yerinde

Firmamız Şişli Mecidiyeköy mahallesinde olup beşiktaş, beyoğlu, sarıyer, maslak, etiler, taksim gibi yakın bölgelere de hızlı bir şekilde her türlü matbaa hizmetini sunabilmekteyiz.

Matbaa hizmetlerinin geçmişten günümüze tarihi incelendiğinde oldukça zor dönemlerden geçtiği görülmekte, ancak günümüz teknolojisi sayesinde matbaa hizmetleri artık hem çok ekonomik hem de oldukça kaliteli olmaktadır. Bu alanda Matbaa ürünleri arasında bir firmanın ofisinde ihtiyaç duyabileceği tüm malzemeleri içermektedir. En temel ürünler arasında kurumsal kimlik malzemeleri bulunur. Bu malzemeler bir firmayı her alanda temsil eden logosunun bulunduğu ürünler olmaktadır. Kurumsal kartvizitler her alanda firmanızı ve sizi tanıtan aktif pazarlama elamanları olacaktır. Kullandıkları renkler ve modelleri ile farklı ortamlarda tercih edilebilirlik sağlayacaktır. Bunun yanı sıra Şişli Matbaa olarak Broşür, el ilanı, poster, Cepli dosya, Antetli kağıt, bloknot, diplomat zarf, torba zarf, katalog gibi kurumsal metryallerinizin baskısın yapıyoruz.

Kataloglarda ürettiğiniz ürünleri çok daha geniş kitleler üzerinde pazarlayabilme imkânı sunar. Reelde olan firmanız pasif bir satış tekniğine sahip olsa da katalog ya da broşür gibi ürünler sayesinde firma ürünleriniz çok daha geniş alanlarda pazarlama imkânı bulabilirsiniz. Antetli kâğıt, zarf, fatura gibi Matbaa ürünleri de bu alanda firmanızın farklı ortamlarda temsilini sağlayacak resmi geçerliliği bulunan evraklar olacaktır. Farklı ebatlarda ve renklerde üretilebilen bu ürünler seçilen ekstra kriterlere göre fiyatlandırılabilecektir. Resmi evraklar arasında taşıma alanında işe yarayacak sevk irsaliyesi, ürünlerin resmi olarak satışını yapmak için İrsaliyeli fatura ya da slip fatura kullanılabilir. Depolarınız arasındaki işleyişin düzenli olabilmesi için taşıma irsaliyesi kullanılmakta ve ödeme alanında işlem yapabilme adına tahsilat ve tediye ya da dernek makbuzları kullanılmaktadır. Mecidiyeköy matbaa anlaşmalı evrakların baskısında da müşterilerine hizmet vermektedir.

Sertifika basımı ve serbest meslek makbuzu gibi Matbaa ürünleri de farklı meslek erbapları için kullanışlı olacaktır. Şişli Matbaa bu alanda, cepli dosyalık, davetiye, bloknot, ajanda ve etiket basımı gibi çok yönlü kullanımları bulunan ürünlerde kaliteli kullanımlar sunan seçenekler olacaktır. Özellikle elde edilen kalitenin pazarlama alanında size sunacağı olumlu etkiler sayesinde kalite özelliklerindeki ürünlerinizin pazarlama alanında da başarılı şekilde sunulmasını sağlayabilirsiniz. Etiet, takvim, kartela gibi ürünlerde kullanılan dijital baskılarda firmanızın profilinin farklı alanlarda reklamının yapılması anlamına gelecektir. Reklam alanında el ilanı, imsakiye, magnet, promosyon, insört, kaşe gibi matbaa ürünlerinde de faydalanılabilir. Matbaa ürünlerinde elde edeceğiniz kalite, etkili bir firma profili oluşturacaktır.

© Copyright 2013-2016 Avrasya Reklam