mecidiyeköy dijital baskı

BROŞÜR BASKI HİZMETİ

Klasik reklam seçeneklerinin en etkili olanlarından biri de broşürlerdir. Hedeflenmiş müşteri kitlesine ulaşması açısından kesinlikle ilk sıralarda yerini alabilir.

Ofset ve dijital broşür hazırlama uygulamaları, müşterilere şirketin varlığını aktarmanın yanı sıra doyurucu, etkili ve kısa kampanya ya da ürün bilgilerini aktarma ve şirket popülerliğini artırma gibi amaçlar doğrultusunda tercih edilmektedir.

BROŞÜR BASKI BOYUTLARI

A3 Kağıt Boyutu 297x420 mm.
A4 Kağıt Boyutu 210x297 mm.
A5 Kağıt Boyutu 148x210 mm.
A6 Kağıt Boyutu 105x148 mm.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Broşür basım uygulamaları normal kağıtlara ya da kuşe kağıtlara yapılmaktadır. Fakat kuşe kağıda yapılan baskılar zengin bir görsellik sağladıklarından dolayı sıkça talep görmektedir. Üstelik broşür basımı gerçekleşirken renk tonlarına da dikkat etmek gerekmektedir.

Örnekler incelediğinde de görüldüğü gibi dikkat çeken renklerin tercih edildiği broşürler, müşterilerin aklında çok daha kalıcı bir etki bırakmakta ve daha yüksek oranda dönüşler elde edilmektedir.

Broşür taslaklarının genelde A4 ve A5 boyutlarında olduğu görülebilir. Bu ölçülerden en sık talep gören seçenek ise, A5 ölçüsüdür. Reklam ürünlerinin büyük bir kısmında görüldüğü gibi broşürlerde de ölçüler çok büyük önem taşımaktadır.

© Copyright 2013-2016 Avrasya Reklam