• Temmuz

    13

    2017
  • 1164
  • 0
Kepenk Alıcısı ve Güç kaynağı hayatınızı kolaylaştırıyor

Kepenk Alıcısı ve Güç kaynağı hayatınızı kolaylaştırıyor

Kepenk alıcı kartları, en basit ve kolay tabirle şu şekilde tanımlanabilir; uzaktan kumandalı olan motor marifeti sayesinde idare edilen kepenklerin motorlarının da uzaktan kumandadan iletilen RF sinyallerini çeken elektronik devre olarak açıklanır. Çok daha basit bir anlatımla belirtmek gerekirse, uzaktan kumandalardan iletilen talimatları kepenk motoruna ulaştıran karta, kepenk alıcı kartı adı verilir. Piyasa genelinde sıkça yer alan ve gerekli olan yerli üretimi hem yerli üretim hem de ithal olarak yurtdışı ülkelerinden getirilen modelleri de bu anlamda tanımak gerekir.

Otomatik güç kaynakları olarak tanımlanan bu sistemler, kepenklerin elektrik kesilmesi gibi önemli durumlarda açılamamasının önüne geçebilmek için özel olarak tasarlanan, modellerine göre maksimum 100 saate kadar elektrik olmayan bir ortamda çalışan ve mağaza önünde yer alan kepenklerin açılıp kapanabilmesini sağlayan sistemler olarak da tanımlanmaktadır. Kepenk güç kaynağı ürün modelleri hakkında çok çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Ürün kategorileri doğrultusunda farklı bilgiler sunulsa dahi ortalama ve genel bilgiler söz konusudur. Genel itibariyle bu tür bilgilere sahip olarak sizler de kendi mekanınız içerisinde bu güç kaynağını tercih edebilirsiniz. Bu konuda kepenk UPS olarak tanımlanan sistemler sayesinde hem muhtemel bir elektrik kesintisi nedeniyle iş yerine giriş yapamamak ya da akşamları kapatıp gidememek derdinden kurtulmuş olursunuz, hem de kepenleri kapatıp açma derdinden ve eziyetinden de kurtulmuş olacaksınız.

Evlerinizde veya işyerinizde bulunan panjurlarınızın kolay kullanımı ve uzaktan kumanda edilebilmesi için panjur alıcı kartı vazgeçilmez bir ürün olmuştur. Panjur alıcısı sayesinde manuel olarak dakikalarca uğraşmaktan kurtulacaksınız. Kumandası sayesinde panjurlarınızı rahatça açıp kapayabileceksiniz.

Sipariş İçin

Adora Yapi

0212 212 24 30

© Copyright 2013-2016 Avrasya Reklam