• Temmuz

    13

    2017
  • 1757
  • 0
PVC ŞERİT PERDE FABRİKA VE DEPOLARDA YAYGINLAŞIYOR.

PVC ŞERİT PERDE FABRİKA VE DEPOLARDA YAYGINLAŞIYOR.

Etrafınızda daha önceden gördüğünüz fakat isminin ne olduğunu bilmediğiniz PVC şerit perde özellikle soğuk hava depolarında ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Yapı itibariyle PVC bantlarının dilim dilim kesilmesiyle işlevsellik kazandırılan bu kapılar bulunan ortamda odaların ayrılması için tercih edilmektedir. Kasaplarda görmeye alışkın olduğunuz bu kapılar kullanım açısından oldukça mantıklı ve ekonomiktir. Sürekli giriş çıkışın olduğu mekânlarda PVC kapılar daha çok tercih edilmektedir. Örneğin boyahane kapılarında bunun örneğini rahatlıkla görebilirsiniz. Kolay kullanımından dolayı daha çok tercih edilen bu kapıların montajı da çok kolaydır. Saniyeler içinde takıp saniyeler içerisinde çıkarabilirsiniz. PVC kapılar özellikle yangın riski taşıyan işletmelerde daha çok tercih edilmektedir. Acil çıkışı bu şekilde daha kolay gerçekleştirebilirsiniz.

Geçici süreliğine sahibi olduğunuz bir kasap dükkânınıza uygun yollu bir kapı düşünüyorsanız PVC şerit kapı alternatifleriniz arasında olmalıdır. Bu kapıların diğer kapılara göre kullanışlı ve uygun fiyatlı olması özellikle maliyetinden dolayı tercih edilmeyi arttırır. Askı sistemiyle kullanılan bu kapılar tek tek çıkarılan özellikte olanları da avantaj sağlayabilir. Temizliği bakımından oldukça kolay olan bu kapılar çıkarılıp duru bir su ile yıkanabilir. Uzun süreli kullanım imkânını size sunan bu kapılar sesi de bulunduğu ortama daha az iletir. Saydam plastik şeritlerden üretilen bu kapılar bir başka oda ile ayrım yapılmasında mantıklıdır. Bulunduğunuz ortamda oda ayrımlarında daha çok tercih edilmektedir.

Kullanım alanları kısıtlı olan bu kapılar özellikle gıda sektöründe ya da üretim hanelerde daha çok tercih edilmektedir. Bu yüzden de bu tür işletmelere maliyet açısından düşük fiyatlara bulmak mümkündür. Aynı zamanda PVC Hızlı kapı dışarıdan gelen toz, pislik ve küçük haşerelerin girmemesi amacıyla da mantıklı bir seçimdir. Kapıların koruyucu özelliğinin bir hayli fazla olması tercih edilme noktasında etkili olmaktadır. Zamandan da tasarruf sağlayan bu kapılar çok yönlü faydaları ile bilinmektedir. İşletmelerin sürekli açılıp kapanan bir kapıya değil pratik istediğiniz zaman girip çıkabileceğiniz zaman kaybettirmeyen ekipmanlara daha çok ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle de bu kapılar basit bir düzenekle satılan işlev olarak da bir hayli çok amaçlı kullanılan kapılardır.

PVC Şerit perde fiyatları ölçüye, kalınlığa ve sabit veya toplanır olma özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Toplanır pvc kapıların fiyatları mekanizmasından dolayı biraz daha yüksektir bununla birlikte kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Lütfen Fiyat İsteyiniz

Adora Yapı

0212 212 24 30

© Copyright 2013-2016 Avrasya Reklam