ROLL UP BANNER FİYATLARI

85X200 CM ROLL UP BANNER 180 TL+KDV
100X200 CM ROLL UP BANNER 250 TL+KDV
120X200 CM ROLL UP BANNER 320 TL+KDV
150X200 CM ROLL UP BANNER 420 TL+KDV

ROLL UP BANNER

               Sergi, fuar, sunumlarda ya da alışveriş merkezi ve marketlerde pratik kullanımı ile tercih edilen Roll up Banner ürünleri mükemmel bir reklam seçimi olmaktadır. Her açıdan avantajlı bir ürün olan bu banner seçenekleri alüminyum mekanizması yaylı olmakta ve görselini kendi içine sararak pratik taşıma avantajı elde etmektedir. Bu standın açılması sadece bir dakikanızı akacaktır. Aynı toplanması da çok basit olmakta ve en fazla 5 kg ağırlığında olan bu ürün çok rahat bir şekilde taşınabilmektedir. Genel olarak bir yıl garanti verilmekte ve bu süre zarfında defalarda kurup- kaldırma imkânı verilmektedir. Sonraki dönemlerde sadece üzerindeki görseli değiştirerek yeni bir banner elde edebilirsiniz.
Teknik özellikleri arasında yüksek kalite alüminyumdan konstrüksiyon malzemelerden üretilmesi ile uzun yıllar güvenli ve kaliteli kullanımlar ortaya çıkaracaktır. Görsel zemininde kenar özellikleri kıvrılmayan bir Avrupa brandası kullanmaktadır. Son derece kolay bir şekilde kurulabilen Roll up Banner için bir köşesinden çekerek açmak yeterli olacaktır. Sabitlediğiniz kısmı bıraktığınızda ise mekanizma geri sararak ürünün toplanmasını sağlayacaktır. İç mekân baskısı ile dijital baskı yapılmaktadır. Çanta boyu 100*18*18 cm olmakta ve görsel öğesinin ölçülerine bakıldığında farklı değer aralıkları bulunabilir. Tercih edilecek mekana göre daha büyük ya da daha küçük bannerler tercih edilebilir.

Dünya üzerinde en çok tercih edilen görsel sunum ürünü olan Roll up Banner seçenekleri tanıtım alanında pratik kullanımları ile de oldukça fazla tercih edilmektedir. Yer kaplamayan Banner, baskı kalitesine bakıldığında oldukça kaliteli olmaktadır. Taşıma çantası ile oldukça kolay taşınmaktadır. İstediğiniz yere oldukça kolay bir şekilde taşınabilmekte ve mekanizması defalarca kullanılabiliyor. Üzerindeki görseli değiştirerek standı farklı alanlarda ve farklı ürün reklamlarında yeniden ve yeniden kullanabilirsiniz. Fiyat seçenekleri boyutlarına göre değişebiliyor. Satın alırken ürünler baskılı ya da baskısız olarak alabilir ve fiyat özellikleri bu seçimlerinize göre değişerek bürüt tutar belirlenecektir. Alttan makaralı sistemi ile görselini otomatik olarak içine sarması ve gergin tutması ile oldukça pratik bir ürün kullanımı ortaya çıkacaktır. Özellikle marketlerde ya da alışveriş merkezlerinde farklı ürün indirimleri için kullanabilir ve her dönemde üzerindeki görseli değiştirerek oldukça ekonomik ve kaliteli kullanımlar elde edebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Empty section. Edit page to add content here.

Broşür taslaklarının genelde A4 ve A5 boyutlarında olduğu görülebilir. Bu ölçülerden en sık talep gören seçenek ise, A5 ölçüsüdür. Reklam ürünlerinin büyük bir kısmında görüldüğü gibi broşürlerde de ölçüler çok büyük önem taşımaktadır.

© Copyright 2013-2016 Avrasya Reklam